• Club-Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijd
    za 04-feb.08:45Scherpenzeel JO8-2 - SCH '44 JO8-4
    za 04-feb.08:45Scherpenzeel JO8-1 - HDS JO8-2
    za 04-feb.08:45Scherpenzeel JO9-1 - Valleivogels JO9-1
    za 04-feb.08:45Musketiers JO12-1 - Scherpenzeel JO12-1
    za 04-feb.10:00Scherpenzeel JO10-1 - Renswoude JO10-1
    za 04-feb.10:00Scherpenzeel JO11-1 - Renswoude JO11-1
    za 04-feb.12:00Renswoude 2 - Scherpenzeel 2
    za 04-feb.12:15Scherpenzeel JO13-1 - Candia '66 JO13-1
    za 04-feb.12:30Kampong JO15-4 - Scherpenzeel JO15-1
    za 04-feb.14:15Soest SO JO18-3 - Scherpenzeel JO18-1
    za 04-feb.14:30Scherpenzeel 35+1 - Vecht de 35+1
    za 04-feb.14:30HDS 3 - Scherpenzeel 3
    za 04-feb.18:00Achilles '29 1 - Scherpenzeel 1
    za 11-feb.08:30Scherpenzeel JO8-1 - Musketiers JO8-1
    za 11-feb.08:30Scherpenzeel JO8-2 - DOVO MO8-1
    za 11-feb.08:30Scherpenzeel JO12-1 - SVF JO12-2JM
    za 11-feb.09:00VRC JO10-5 - Scherpenzeel JO10-1
    za 11-feb.09:45DOSC JO13-2 - Scherpenzeel JO13-1
    za 11-feb.10:00Scherpenzeel JO9-1 - GVVV JO9-1
    za 11-feb.10:00Scherpenzeel JO11-1 - VRC JO11-3
    za 11-feb.10:00Scherpenzeel JO15-1 - AFC Quick 1890 JO15-2
    za 11-feb.12:00Scherpenzeel 2 - Eemnes 2
    za 11-feb.12:00Scherpenzeel JO18-1 - Vreeswijk JO18-1
    za 11-feb.14:30Scherpenzeel 1 - Bennekom 1
    za 11-feb.14:30Scherpenzeel 3 - SVL 3
    za 11-feb.14:30SVP 4 - Scherpenzeel 4
    za 11-feb.15:00Eminent Boys 35+1 - Scherpenzeel 35+1
  • Club-Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    za 17-dec.Scherpenzeel JO18-1 - Soest SO JO18-24 - 3
    za 17-dec.Soest SO JO15-1 - Scherpenzeel JO15-10 - 1
    za 17-dec.Woudenberg JO13-2 - Scherpenzeel JO13-12 - 8
  • Programma 1e Klasse D

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijd
    za 04-feb.14:30Sliedrecht 1 - Nivo Sparta 1
    za 04-feb.14:30SVW 1 - DTS '35 Ede 1
    za 04-feb.14:30Almkerk 1 - DZC '68 1
    za 04-feb.15:00DUNO D 1 - SVL 1
    za 04-feb.15:00Bennekom 1 - Oranje Wit 1
    za 04-feb.18:00Achilles '29 1 - Scherpenzeel 1
    za 11-feb.14:30LRC 1 - SVW 1
    za 11-feb.14:30Scherpenzeel 1 - Bennekom 1
    za 11-feb.15:00Oranje Wit 1 - Almkerk 1
    za 11-feb.15:00DTS '35 Ede 1 - Achilles '29 1
    za 11-feb.15:00DZC '68 1 - Sliedrecht 1
    za 11-feb.15:00Nivo Sparta 1 - DUNO D 1
  • Uitslagen 1e Klasse D

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    za 17-dec.Almkerk 1DTS '35 Ede 11 - 2
    za 21-jan.Bennekom 1DZC '68 12 - 0
    za 21-jan.Achilles '29 1Oranje Wit 11 - 5
    za 28-jan.Scherpenzeel 1LRC 10 - 1
    za 28-jan.SVL 1Almkerk 12 - 0
    za 28-jan.DZC '68 1Achilles '29 11 - 0
    za 28-jan.Oranje Wit 1SVW 12 - 1
    za 28-jan.DUNO D 1Sliedrecht 12 - 1
    za 28-jan.Nivo Sparta 1Bennekom 11 - 2
  • Stand 1e Klasse D

    PositieTeamGSPT
    1Scherpenzeel 11126
    2LRC 11125
    3DZC '68 11223
    4DTS '35 Ede 11120
    5Bennekom 11219
    6Almkerk 11116
    7DUNO D 11116
    8SVL 11115
    9Oranje Wit 11113
    10Nivo Sparta 11112
    11SVW 1119
    12Sliedrecht 1118
    13Achilles '29 1128
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Achilles '29 1

    VS

    Scherpenzeel 1

    04 februari 202318:00 uur
    Sportpark De Heikant veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Meld je aan als lid van onze club!

  • Twitter

     @

    4 feb

  • Jarige Blauwwitters!

    DatumNaam
    6 febPiet van Elst
    6 febRamon de Kleuver
    8 febRandy Van der Hoeven
    13 febJochen Rebergen
    13 febPeter van Zanten
    16 febLuke Kuijper
    19 febGert-Jan Veldhuizen
    19 febMark Wagensveld
    19 febMichael Pijpers
    21 febBep Veldhuizen
    23 febBen v.d. Broek