• De jeugd heeft weer genoten van een topdag

    Jeugd v.v. Scherpenzeel scoort ook vanaf de stip !

     

    Op zaterdag 13 juni was er weer een activiteit voor de jeugd van 6 tot 14 jaar op Sportpark De Bree – Oost.                                                                    

     

    Dit keer stonden er onderlinge partijspelen op het programma, waarbij na elke wedstrijd strafschoppen werden genomen.                                            

     

    De Jeugd van v.v. Scherpenzeel en de meegebrachte vrienden en vriendinnetjes konden dit keer strijden op twee fronten:                                         

     

    Binnen teamverband het toernooi winnen en daarnaast je individuele kwaliteiten laten zien in het benutten van strafschoppen.

     

    Opnieuw konden we 44 meisjes en jongens verwelkomen op deze zonnige zaterdag. Ondanks dat de temperatuur begon op te lopen, lieten deze liefhebbers weer hun juiste kant zien. Er was veel inzet en plezier te beleven en de strijd en eer gingen goed samen !

     

    Grote dank gaat uit naar de begeleiding door onze jeugdtrainers.                          

     

    Na wat rekenwerk konden zij dit keer heuse medailles uitdelen aan de winnaars in de verschillende categorieën.                                   

     

    Toernooiwinnaars bij de jongste groep:                                                               

     

    Henri van den Berg, David Wassen, Koen Wagensveld, Quentin van den Top, Tei Vlastijn en Bas van Dam.

     

                                                                                                                        

     

    Penalty-winnaars jongste groep:                                                                    

     

    De absolute winnaars met maar liefst 5 treffers in de verschillende leeftijdsgroepen: David Wassen, Sven Michel en Henri van den Berg                                                 

     

    De 2e prijzen met ook maar liefst 4 treffers gingen naar: Chloë Berkhof en Elia van Elten                                                                                   

     

    Toernooiwinnaars bij de oudste groep:                                                                       

     

    Kurxat Memet, Rik van de Glind, Pepijn van der Kaaden, Shervan Husein en Björn van Zanten.                                                                                       

     

    Penalty-winnaars oudste groep:

     

    Team A : 1. Rik van de Glind      2. Jessa Advocaat

     

    Team B : 1. Daan den Boer        2. Tijs van de Glind

     

    Team C : 1. Rens Blauwendraat 2. James van Elten

     

    Team D : 1. Hugo van Kommer  2. Björn van Zanten

     

     

     

    Wat een geslaagde dag voor de jeugd.