• Een groot gedeelte van de club is inmiddels gelukkig weer (aangepast) aan het voetballen!

  Normaal gesproken is Erika Roseboom van Geeresteingroep Fysotherapie & Sport op dinsdagavond altijd aanwezig voor een spreekuur. Dat spreekuur kan nu i.v.m. de corona-crisis helaas geen doorgang vinden op de normale manier, dit heeft te maken met het niet kunnen waarborgen van de hygiene en 1.5 afstand in de verzorgingsruimte.

  Uiteraard is Erika wel beschikbaar, maar dan op de praktijk van Geeresteingroep (Geeresteinselaan 26, 3931 JC Woudenberg). De praktijk is daar ingericht volgens de hygiene protocollen vanuit het RIVM en hier kan eventuele check/behandeling wel plaatsvinden.

  Dus: heb je een blessure, en wil je hier graag naar laten kijken? Geen probleem! Dit kan via videoconsult of een fysieke afspraak op de praktijk. Neem hiervoor vrijblijvend contact op met Erika:

  T: 0630665269

  E: e.roseboom@geeresteingroep.nl

   

  Veel (hopelijk blessurevrij) voetbalplezier!

  Met sportieve groet,

   

  Erika Roseboom

  Fysio- en manueeltherapeut

  Geeresteingroep Fysiotherapie & Sport