• Scherpenzeel 2

  • Scherpenzeel 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Deure, Willem van derOverige stafTeammanager
    Joosten, TonMedische stafVerzorger
    Kommer, Martin vanTechnische stafTrainer/coach
    Rebergen, JochenTechnische stafAssistent-trainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma Bekertoernooi

    Geen informatie

  • Stand Bekertoernooi

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CJVV 232106247
    2Scherpenzeel 232014226
    3Woudenberg 231113304
    4VVZ '49 2300317-60
  • Indeling en stand competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVL 222164279295052
    2IJFC 322162478314750
    3Hercules 22213184539640
    4Woudenberg 322113855411436
    5Scherpenzeel 222113847361136
    6Saestum 22211384637936
    7Renswoude 22211294844435
    8Candia '66 22293104648-227
    9VVZA 22272134767-2023
    10Odysseus '91 32271144158-1722
    11Zeist 22241172159-3813
    12Baarn sv 22231182791-6410
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broek, Vigo van denTeamspeler
    Bult, JelleTeamspeler
    Dam, Daan vanTeamspeler
    Donselaar, Mike vanTeamspeler
    Donselaar, Tim vanTeamspeler
    Gerritsen, JoepTeamspeler
    Harst, Kay van derTeamspeler
    Harst, Sven van derTeamspeler
    Joosten, RobinTeamspeler
    Kommer, Tim vanTeamspeler
    Leeuwen, Thomas vanTeamspeler
    Pijpers, MichaelTeamspeler
    Trommelen, MarkTeamspeler
    Trommelen, StefTeamspeler
    Veldhuizen, JobTeamspeler
    Vlaanderen, RobbertTeamspeler
    Wagensveld, HugoTeamspeler
    Weerd, Gerard van deTeamspeler
    Wijk, Joey vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Komende wedstrijd Scherpenzeel 2

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Scherpenzeel 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    2,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,64

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd