• Scherpenzeel 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broek, Ben v.d.Technische stafHoofdcoach
    Harst, Peter van derOverige stafTeammanager
    Vonk, NicoTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 12:30VRC 3 - Scherpenzeel 2Sportpark Spitsbergen
    5 okt. 12:00Scherpenzeel 2 - Valleivogels 5Sportpark De Bree-O
    12 okt. 15:00DOVO 5 - Scherpenzeel 2Sportpark Panhuis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 sep.Scherpenzeel 2 - Candia '66 33 - 2
    14 sep.Roda '46 3 - Scherpenzeel 23 - 5
  • Poulestanden Scherpenzeel 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achterveld SV 211005053
    2Scherpenzeel 211003213
    3Valleivogels 511003213
    4CJVV 600000000
    5DOVO 500000000
    6Renswoude 300000000
    7SVP 200000000
    8Veenendaal 200000000
    9Candia '66 3100123-10
    10VRC 3100123-10
    11GVVV 3100105-50

    Poulestanden Scherpenzeel 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Scherpenzeel 2330016889
    2Valleivogels 4320113946
    3Roda '46 33012611-51
    4VVZA 23012411-71
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bult, DouweTeamspeler
    Dam, Daan vanTeamspeler
    Dam, Tim vanTeamspeler
    Donselaar, Tim vanTeamspeler
    Eling, JimTeamspeler
    Gordt Dillie, Patrick LaTeamspeler
    Harst, Kay van derTeamspeler
    Harst, Sven van derTeamspeler
    Joosten, JordyTeamspeler
    Thesingh, DylanTeamspeler
    Valkenburg, NickTeamspeler
    Weerd, Gerard van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Komende wedstrijd Scherpenzeel 2

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VRC 3

    VS

    Scherpenzeel 2

    28 september 201912:30 uur
    Sportpark Spitsbergen veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Scherpenzeel 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd