• Scherpenzeel 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, René vanOverige staf
    Methorst, BarryTechnische staf
    Nieuwenhuizen, WilcoOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 12:30Vliegdorp 't vv 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark Kerklaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Scherpenzeel 35+1 - Eminent Boys 35+1
  • Poulestanden Scherpenzeel 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eminent Boys 35+144002322112
    2Montfoort S.V.'19 35+13300162149
    3JSV Nieuwegein 35+1430113769
    4EDO (U) 35+24301811-39
    5IJFC 35+14112910-14
    6Meern De 35+1310257-23
    7VIOD 35+13102517-123
    8Vliegdorp 't vv 35+14103610-43
    9Vianen 35+14103819-113
    10Scherpenzeel 35+1302168-22
    11Woudenberg 35+14013511-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Canten, ArnoTeamspeler
    Methorst, BarryTeamspeler
    Nieuwenhuizen, WilcoTeamspeler
    Putten, Tim vanTeamspeler
    Remmerde, GerbenTeamspeler
    Tiggelaar, Hendrik Derk (Erik)Teamspeler
    Timmers, NilsTeamspeler
    Vlastuin, JorgTeamspeler
    Zanten, Peter vanTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.