• Scherpenzeel 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, René vanOverige staf
    Essen, Jan vanTechnische staf
    Lodder, MartijnTechnische staf
    Methorst, BarryTechnische staf
    Nieuwenhuizen, WilcoOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsTechnische stafTrainer

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:30Scherpenzeel 35+1 - EDO (U) 35+1Sportpark De Bree-O
    11 dec. 12:30Vliegdorp 't vv 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark Kerklaan
    18 dec. 14:30Woudenberg 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark De Grift
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.Scherpenzeel 35+1 - IJFC 35+16 - 2
  • Poulestanden Scherpenzeel 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 35+1660025101518
    2Montfoort S.V.'19 35+1750228101815
    3DESTO 35+174212719814
    4VIOD 35+1741223131013
    5Eminent Boys 35+163122120110
    6EDO (U) 35+142117437
    7EDO (U) 35+262131618-27
    8Scherpenzeel 35+162041825-76
    9Meern De 35+172051217-56
    10Vliegdorp 't vv 35+172051124-136
    11Woudenberg 35+151041017-73
    12IJFC 35+161051233-213

    Poulestanden Scherpenzeel 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidoost United 35+13300141139
    2Almere FC 35+132019726
    3Bloemendaal 35+13102612-63
    4Scherpenzeel 35+1300309-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amine, NoureddineTeamspeler
    Canten, ArnoTeamspeler
    Essen, Jan vanTeamspeler
    Lodder, MartijnTeamspeler
    Methorst, BarryTeamspeler
    Nieuwenhuizen, WilcoTeamspeler
    Putten, Tim vanTeamspeler
    Remmerde, GerbenTeamspeler
    Roeterink, BasTeamspeler
    Tiggelaar, Hendrik Derk (Erik)Teamspeler
    Timmers, NilsTeamspeler
    Vlastuin, JorgTeamspeler
    Zanten, Peter vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.