• Scherpenzeel 35+1

  • Scherpenzeel 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, René vanOverige staf
    Essen, Jan vanTechnische staf
    Lodder, MartijnTechnische staf
    Methorst, BarryTechnische staf
    Nieuwenhuizen, WilcoOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsTechnische stafTrainer

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 14:30EDO (U) 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark Overvecht-Noord
    28 mei. 14:30Scherpenzeel 35+1 - EDO (U) 35+2Sportpark De Bree-O
    4 jun. 14:30Scherpenzeel 35+1 - Vliegdorp 't vv 35+1Sportpark De Bree-O
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Scherpenzeel 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Montfoort S.V.'19 35+118151272215146
    2VIOD 35+120132563362741
    3DESTO 35+119112663511235
    4JSV Nieuwegein 35+118111658372134
    5Scherpenzeel 35+1199194954-528
    6Meern De 35+1168083337-424
    7Eminent Boys 35+1177284141023
    8EDO (U) 35+11371538211722
    9EDO (U) 35+2175483943-419
    10Woudenberg 35+11743103453-1915
    11Vliegdorp 't vv 35+11824122363-4010
    12IJFC 35+11821152682-567
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amine, NoureddineTeamspeler
    Canten, ArnoTeamspeler
    Essen, Jan vanTeamspeler
    Lodder, MartijnTeamspeler
    Methorst, BarryTeamspeler
    Nieuwenhuizen, WilcoTeamspeler
    Putten, Tim vanTeamspeler
    Remmerde, GerbenTeamspeler
    Roeterink, BasTeamspeler
    Tiggelaar, Hendrik Derk (Erik)Teamspeler
    Timmers, NilsTeamspeler
    Vlastuin, JorgTeamspeler
    Zanten, Peter vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.