• Scherpenzeel 35+1

  • Scherpenzeel 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, René vanOverige staf
    Essen, Jan vanTechnische staf
    Lodder, MartijnTechnische staf
    Methorst, BarryTechnische staf
    Nieuwenhuizen, WilcoOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsTechnische stafTrainer

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 15:00Eminent Boys 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark De Zuilenselaan
    5 feb. 16:15Scherpenzeel 35+1 - Meern De 35+1Sportpark De Bree-O
    12 feb. 14:30DESTO 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark Vryheit
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Scherpenzeel 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESTO 35+11072141261523
    2JSV Nieuwegein 35+1970233221121
    3Montfoort S.V.'19 35+1860232112118
    4VIOD 35+1851224131116
    5Scherpenzeel 35+195043226615
    6EDO (U) 35+173131412210
    7Eminent Boys 35+183142223-110
    8EDO (U) 35+293152126-510
    9Meern De 35+172051217-56
    10Vliegdorp 't vv 35+182061129-186
    11IJFC 35+182061538-236
    12Woudenberg 35+171061428-143

    Poulestanden Scherpenzeel 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidoost United 35+13300141139
    2Almere FC 35+132019726
    3Bloemendaal 35+13102612-63
    4Scherpenzeel 35+1300309-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amine, NoureddineTeamspeler
    Canten, ArnoTeamspeler
    Essen, Jan vanTeamspeler
    Lodder, MartijnTeamspeler
    Methorst, BarryTeamspeler
    Nieuwenhuizen, WilcoTeamspeler
    Putten, Tim vanTeamspeler
    Remmerde, GerbenTeamspeler
    Roeterink, BasTeamspeler
    Tiggelaar, Hendrik Derk (Erik)Teamspeler
    Timmers, NilsTeamspeler
    Vlastuin, JorgTeamspeler
    Zanten, Peter vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.