• Scherpenzeel 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Dam, René vanOverige staf
    Harst, Peter van derOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 14:30Scherpenzeel 35+1 - Ouderkerk sv. 35+1Sportpark De Bree-O
    5 okt. 14:30Scherpenzeel 35+1 - IJFC 35+1Sportpark De Bree-O
    12 okt. 13:00Woudenberg 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark De Grift
    19 okt. 14:30ASC De Volewijckers 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark Buiksloterbanne - Buiksl
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Scherpenzeel 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De 35+111007163
    2Benschop 35+111006243
    3Eminent Boys 35+111005143
    4Ouderkerk sv. 35+111004223
    5NiTA 35+111003213
    6Scherpenzeel 35+100000000
    7ASC De Volewijckers 35+100000000
    8IJFC 35+1100123-10
    9Zuidvogels HSV De 35+2100124-20
    10VIOD 35+1100126-40
    11Woudenberg 35+1100115-40
    12Vianen 35+1100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Advocaat, AndyTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Canten, ArnoTeamspeler
    Molhoek, DennisTeamspeler
    Nieuwenhuizen, WilcoTeamspeler
    Putten, Tim vanTeamspeler
    Remmerde, GerbenTeamspeler
    Timmers, NilsTeamspeler
    Vlastuin, JorgTeamspeler
    Zanten, Peter vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.