• Scherpenzeel 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Dam, René vanOverige staf
    Harst, Peter van derOverige stafTeammanager
    Methorst, BarryTechnische staf
    Timmers, NilsOverige stafTeammanager
    Timmers, NilsTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:30Scherpenzeel 35+1 - NiTA 35+1Sportpark De Bree-O
    1 feb. 14:30Scherpenzeel 35+1 - ASC De Volewijckers 35+1Sportpark De Bree-O
    8 feb. 15:00Eminent Boys 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark De Zuilenselaan
    15 feb. 14:30ASC De Volewijckers 35+1 - Scherpenzeel 35+1Sportpark Buiksloterbanne - Buiksl
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Scherpenzeel 35+1 - VIOD 35+12 - 0
    11 jan.Meern De 35+1 - Scherpenzeel 35+13 - 7
  • Poulestanden Scherpenzeel 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASC De Volewijckers 35+110100045103530
    2NiTA 35+11070334171721
    3Eminent Boys 35+11170430201021
    4Meern De 35+11061340301019
    5Ouderkerk sv. 35+195043027315
    6Woudenberg 35+1105053730715
    7Scherpenzeel 35+1115063533215
    8Zuidvogels HSV De 35+2124262732-514
    9Vianen 35+1104062734-712
    10IJFC 35+1104062735-812
    11Benschop 35+1113082344-219
    12VIOD 35+1100191154-431
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Advocaat, AndyTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Canten, ArnoTeamspeler
    Methorst, BarryTeamspeler
    Molhoek, DennisTeamspeler
    Nieuwenhuizen, WilcoTeamspeler
    Putten, Tim vanTeamspeler
    Remmerde, GerbenTeamspeler
    Tiggelaar, Hendrik Derk (Erik)Teamspeler
    Timmers, NilsTeamspeler
    Vlastuin, JorgTeamspeler
    Zanten, Peter vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.