• \

 • Geslaagde voetbalochtend voor de jongste jeugd.

  Afgelopen zaterdag heeft o.l.v. Henk v.d. Berg een techniektraining plaatsgevonden. 35 spelertjes in de leeftijdscategorie 8 t/m 12 jaar kregen een parcours voorgeschoteld. Techniek, balbehandeling en vooral voetbalplezier stonden centraal.
  Gezien de opkomst en de blijde gezichten was het een succes te noemen.
   
  Dank aan alle Trainer/Coaches die de de spelers/speelsters weer tot het uiterste konden motiveren!
   
  De komende periode zal Scherpenzeel wekelijks op de zaterdagochtend van 09.30 uur t/m 11.00 uur activiteiten organiseren. Komende zaterdag spelen we een onderling toernooi en iedereen in de leeftijdscategorie van 7 t/m 12 jaar is van harte welkom. Zie ook de agenda met activiteiten op onze homepagina. Je mag vriendjes en vriendinnetjes meenemen om ze te laten kennismaken met onze leuke en gezellige vereniging.