• Voorlopige teamindelingen seizoen 2019-2020

    De voorlopige teamindelingen voor het seizoen 2019-2020 zijn bekend.

    De jeugdcoordinatoren hebben er weer een megaklus opzitten om iedereen in te delen. We danken ze hartelijk voor de vele en vrijwillige uren die hierin zijn gaan zitten.

    We verwachten dat het gelukt is om zoveel mogelijk spelers naar tevredenheid ingedeeld te hebben.

    Voorlopig ingedeeld betekent natuurlijk, dat er nog steeds veranderingen kunnen plaatsvinden. In de zomermaanden is er soms reden tot een aanpassing van de teams. Nieuwe leden zijn natuurlijk van harte welkom bij onze mooie club.

    We wensen iedereen een fijne vakantie toe en we zien jullie in augustus/september weer terug op de velden!

    Een Blauw-Witte groet,

     

    De voorlopige teamindelingen

    JO19-1

    Renes, Ryan

    Stomphorst, Davey

    Wijk, Joey van

    Berg, Jort van der

    Duinkerken, Joey van

    Valkenburg, Mark

    Daas, Justin den

    Broek, Vigo van den

    Robbertsen, Michael

    Rebergen, Jur

    Nieuwerf, Stijn

    Leeuwen, Thomas van

    Jumma. Hussain

    Vonk, Dion

    Trommelen, Mark

    Trommelen, Stef

     

    Trainer

    Jonne Zweers

     

     

     

    JO17-1

    Duinkerken, Nick van

    Velthuizen, Jordy

    Blaauwendraad, Jord

    Jetten, Olav

    Kuijper, Luke

    Dornbos, Guido

    Leuveren, Wessel van

    Philipsen, Jon

    Boers, Geerten

    Veldhuizen, Job

    Kommer, Tim van

    Advocaat, Joost

    Mulder, Robin

     

    Trainer

    ?

     

    Trainingstijden

    Maandag en woensdag

    19.00-20.00

     

     

     

    JO15-1

    Hendriksen, Stefan

    Drost, Luc

    Velthuizen, Justin

    Kleuver, Ramon de

    Grift, Lars van de

    Blaauwendraad, Jesper

    Jumma, Hassan

    Lagerweij, Coen

    Klarenbeek, Bas

    Velthuizen, Nick

    Hardeman, Wesley

    Vonk, Joris

    Blaauwendraat, Nick

    Kommer, Bram van

    Dijkhuizen, Danny

     

    Trainer

    Peter van de Grift

    Martin van Kommer

    Gerard Dijkhuizen

     

    Trainingstijden

    Maandag en woensdag

    19.00-20.00

     

     

     

    JO13-1

    Velthuizen, Lars

    Advocaat, Jessa

    Rik van de Glind

    Tetterode Ravenstein, Ties

    Daas, Sven den

    Vlastuin, Joek

    Donselaar, Maikel van

    Ee, Jim van

    Feenstra, Pieter

    Blaauwendraat, Rens

    Pol, Thijmen

    Glind, Tijs van de

     

    Trainingstijden

    dinsdag en donderdag

    19.00-20.00

     

     

     

    JO11-1

    Alnabsli, Wessam

    Kania, Alan

    Wit, Luuk de

    Norden, Jimmy van

    Kommer, Hugo van

    Bunt, Joshua

    Gasparian, Gagik

    Dallali Massin

    Zanten, Bjorn van

    Kuil, Dion van de

    Thompson, Lionel

     

    Trainer

    Peter Varga

    Steff Trommelen

    Luke Kuijper

     

    Trainingstijden

    Dinsdag en donderdag

    18.00-19.00

     

     

     

    JO10-1

    Kaaden, Pepijn van de

    Memet, Kurxat

    Daas, Melle den

    Amine, Rayan

    Hardenberg, Jaimy

    Thompson, Silvester

    Wassen, Julian

    Dort, Finn van

     

    Trainer

    Martin Zuidweg

     

    Leider

    Rob van de Kaaden

     

    Trainingstijden

    Maandag en woensdag

    18.00-19.00

     

     

     

    JO9-1

    Husein, Shervan

    Berg, Henri van den

     Elten, James van

    Vlastuin, Ieme

    Egdom, Elise

    Doesburg, Sem van

    Willemsen, Tim

    Wit, Sven de

     

    Trainer

    Henk van den Berg

    Dhr. van Elten?

    Davey Stomphorst (ass.trainer)

     

    Leider: Henk van den Berg

     

    Trainingstijden

    Maandag en woensdag

    18.00-19.00

     

     

     

    JO8-1

    Top, Quentin van den

    Veldhuizen, Senn

    Dam, Bas van

    Wassen, David

    Kamp, Eliza van de

    Kuil, Raff van de

    Doesburg, Wim van

    Daas, Jesse den

     

    Trainer

    Hennie Veldhuizen

    Chris van Dam

    Martijn Wassen

     

    Leider

    Hennie Veldhuizen

     

    Trainingstijden

    Maandag en woensdag

    18.00-19.00