•  

  Spullen nodig voor het nieuwe seizoen?

  Zoals ieder jaar organiseren wij a.s. zaterdag een koopjesmarkt voor degenen die tweede hands spullen wil kopen (bij Marjon), of nog nieuwe materialen nodig heeft. Dan kunnen deze worden gekocht bij Fred Rijnders Van Rijnders Sport die ook aanwezig is om nieuwe materialen te verkopen of bij hem te bestellen cq. advies te verstrekken.

  Wanneer:      zaterdag 7 september 2019

  Waar:             kantine v.v. Scherpenzeel

  Tijd:               9.00 uur 12.00 uur

  Indien je thuis nog te kleine voetbalshirts, shorts, sokken, trainingspakken, voetbalschoenen, scheenbeschermers etc. hebt liggen en niet weet wat hier mee te doen? Dan willen wij deze spullen graag van jullie hebben, de volledige opbrengst hiervan komt ten goede aan onze jeugd.

  Deze spullen kunnen jullie tot en met vrijdag inleveren bij: Marjon van Donselaar, Zuideinde 4 (bij niet thuis, graag in een zak bij de voordeur), of je kunt ze op zaterdagmorgen 7 september afgeven in de kantine.

  Tot a.s. zaterdag en we hopen een ieder te kunnen helpen.

  Met sportieve groet,

  Marjon van Donselaar en Fred Rijnders